Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dovolená - LipnoDovolenou na Lipně zajistili Zapletaloví. Byli jsme ubytovaní v chatce asi 500m od pláže. Chatka byla velmi útulně zařízená a hlavně vybavená kamny na dřevo.

Obrazek


Dovolenou považujeme za velmi zdařilou i když celý týden bylo velmi chladné počasí. Nepatříme k těm, kteří vydrží smažit se na sluníčku celý den, a tak nám vlastně toto počasí docela vyhovovalo. Podnikli jsme několik pěkných výletů.

Prošli jsme si Medvědí stezku, Boubínský prales, dobyli jsme hrad Hus, motali jsme se při natáčení filmu Rafťáci, vyzkoušeli jsme si různé mučící nástroje, pluli jsme na kanoích,večer jsme grilovali, v noci jsme vyvolávali duchy atd. No, prostě jsme si celý týden prima užíli.Rozchod

Obrazek


První problémy ve vztazích v naší partě se objevili již na začátku léta. Na konci prázdnin bylo vidět, že o nás ostatní z party už nemají zájem. Lidé, které jsme měli rádi, se k nám otočili zády. Nikdy bychom nevěřili, že rozchod s kamarády bude tak těžký. Oni celkem nic neztratili. Nahradili nás jinými a  jejich parta pokračuje dál.

A my se snažíme vytvořit novou skupinu lidí se zájmem o sport, cestování a hlavně s chutí aktivně prožít každý další den.