Jdi na obsah Jdi na menu
 Zima

Dlouhé Rzy - lyžováníV lednu jsme vyrazili o víkendu lyžovat do Olešnice v Orlických horách. Ubytovaní jsme byli v RS Astra Dlouhé Rzy. V bungalovech je vždy příjemné teploučko a také zde velmi dobře vaří. Za pobyt tady každý přibere 1 - 2 kila. Počasí bylo opravdu nádherné. Sluníčko, teplo, modré nebe, prostě pohádka. A kdo si přivstane, tak ani nečeká dlouho u vleků.


Obrazek
Obrazek


V sobotu odpoledne jsme si vypůjčili snowboardy a vyrazili jsme na svah. Musím podotknout, že jsme na tom ještě nikdy pře tím nestáli. Bylo to opravdu super. Až na ty pády. Mysleli jsme si, že už nikdy nevstaneme. Nejvíc asi trpěl Jirka, který měl velmi nepříjemný pád. Prohlásil, že  na to už nikdy nevleze.
Jízda na duši
Sněhu v lednu a v únoru bylo opravdu hodně. Tak jsme si postavili dlouhou bobovou dráhu a jezdili jsme na duších. Legrace u toho bylo opravdu hodně.Obrazek


Prachovské skály - výletV květnu bylo velmi pěkné počasí, proto jsme vyrazili na výlet do Prachovských skal. Výpravu tvořili: Matěj, Lenka, Danča, Jirka, Dana a pes Artur. Protože Lenka byla již několikátý týden v jiném stavu, zvolili jsme jen velmi krátkou trasu. Naše cesta vedla od parkoviště kolem koupaliště U Pelíška až k hradu Pařez. Zpátky jsme šli stejnou cestou. O největší zážitek se postaral Matěj, který prošel bahnem na dne vypuštěného koupaliště.Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek


Dlouhé Rzy s rodiči - červenByli jsme zvyklí jezdit každý rok s partou na tzv. soustředění. Nabídli jsme tedy prožití krásného víkendu našim rodičům. Počasí bylo překrásné, teploty přímo letní, a tak jsme si to parádně užili.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Hrádek u NechanicV červenci navrhla Lenka, že bychom o víkendu mohli jet třeba na Hrádek u Nechanic. Matěj s Dušanem byli na rybách, tak jsme jeli jenom čtyři - Lenka, Danča, Jirka a Dana. Počasí nám vyšlo a ještě jsme viděli mnoho zajímavých atrakcí připravených pro návštěvníky. Nechyběli ani stánky s občerstvením.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Holany u České LípyDovolenou v tomto roce jsme strávili společně v Holanech. Měli jsme chatičku, ve které byli 2 třílůžkové pokoje. Přímo před chatkou bylo hřiště na volejbal. Každý den jsme vyrazili na nějaký pěkný výlet a večer jsme pak hráli volejbal. Teda kromě Lenky, které to její stav nedovoloval.


Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek


Dlouhé Rzy - září


Hned po prázdninách jsme začali plánovat další soustředění v RZ Astra Dlouhé Rzy. ObrazekObrazekBylo třeba sehnat několik nových nadšenců pro prožití hezkého víkendu. Vznikla parta, kterou tvořilo 14 dospělých a 3 děti. Nikdo z nás asi vůbec nepředpokládal, že ten víkend bude tak skvělý. Lidé, kteří se před tím vůbec naznali, vytvořili skvělou partu na volejbal, kroket, kopanou, tenis, přehazovanou, výlety a dokonce vznikla skupinka, která prozkoumala nedalekou jeskyni.


Obrazek
Obrazek